Turistika

V bezprostřední blízkosti apartmánů se nachází cyklostezka spojující Králíky s Červenou Vodou a spousta značených turistických tras.

Rozhledna na Křížové hoře

Mezi oblíbené cíle turistů patří rozhledna na Křížové hoře, otevřena v roce 2007 a následující rok vyhlášena stavbou roku Pardubického kraje. Vrchol Křížová hora je oblíbeným poutním a výletním místem již v 17. století, kdy je poprvé písemně zmíněna. V minuosti tu stával dřevěný kostelík a poté chata, poutní cesta i stvaby byly v 60. letech 20. stoletín zničeny a dnes na jejich místě stojí unikátní rozhledna. Na vrcholu se pravidelně pořádají různé kulturní akce. Pěšky po turistických trasách je vrchol vzdálení cca 2 km.

Klášter na Hoře Matky Boží v Králíkách

Ve vzdálenosti 4 km se na vrcholu nad městečkem Králíky nachází více než 300 let starý klášter, který je otevřen veřejnosti a pravidelně se tu konají poutní akce. Ke klášteru lze dojet autem nebo k němu vede dlážděná alej lemovaná kapličkami.

Vojenské muzeum Králíky

Do Králík, kde se vojenské muzeum nachází, se snadno dostanete jak autem, tak pěšky nebo na kole po cyklostezce, která se nachází v blízkosti ubytování. 

Vojenské muzeum Bouda a rozhledna Suchý Vrch

Vojenské muzeum Bouda se nachází je vzdálené zhruba 45 minut chůze lesem od rozhledny na Suchém vrchu, kde je také parkoviště. K rozhledně a také tvrzi lze však dojít i pešky přímo z Červené Vody po značených turistických trasách.